Plastické operácie

V čom sú plastické operácie iné ako ostatné operácie? Ku chirurgovi, gynekológovi, urológovi, ortopédovi a ďalším odborníkom prichádza pacient so zdravotným problémom. Operácia ho má tohto problému zbaviť. Plastického chirurga väčšinou navštevuje v podstate zdravý človek. Želá si vyzerať lepšie, ide teda predovšetkým o kozmetický efekt. Preto je aj, okrem nárokov na zručnosť plastického chirurga, ešte väčší dôraz než u ostatných operácií kladený na rýchly a bezproblémový priebeh hojenia pooperačnej rany a na tvorbu čo možno najmenšej jazvy.


Kedy vám môže Wobenzym pomôcť?

  • pri operáciách tváre:

    • tvár (brada, čelo, nos, obočie, očné viečka, pery, uši)

    • krk

    • brucho

  • pri modelácii a zväčšovaní pŕs

  • pri liposukciiWobenzym pomáha pri redukcii opuchov a hematómov, urýchľuje hojenie a liečbu pooperačného „zápalu“ a skracuje dobu liečby až o tretinu. Pri liposukcii navyše podporou činnosti lymfatického systému zlepšuje vstrebávanie narušeného tukového tkaniva.


Dávkovanie Wobenzymu

Nalačno
(najmenej 2 hod. po predchádzajúcom jedle a aspoň ½ hodinu pred ďalším jedlom)Odporúčanie výrobcu

Pred operáciou

3x5 až 10 dražé
Operácia

Vysadiť večer pred operáciou

Po operácii

(podávanie začať až pri prvej pevnej strave)


3x5 až 10 dražé

Postupne znižovať

až na 3x3 dražé.


Celkovú dennú dávku je možné rozdeliť na dve časti, ktoré sa potom užívajú ráno a večer. Príklad: namiesto 3x6 dražé denne možno užívať 2x9 dražé za deň. Liečba Wobenzymom je vždy súčasťou celkovej starostlivosti o pooperačnú ranu.

Skúsenosť pacienta:

Ing. Helena C., Praha.

Toho roku v lete som sa podrobila chirurgickému zákroku v oblasti tváre. Mala som z toho určité obavy, pretože od úrazu, ktorý som utrpela už pred mnohými rokmi, sa mi na tele objavujú vo zvýšenej miere opuchy a krvné podliatiny. Wobenzym som začala užívať ihneď po operácii v dávke 3x3 tablety, neskôr som dávku znížila. Priebeh po operácii bol bezproblémový – opuchy boli malé a veľmi rýchlo odzneli, hojenie prebehlo veľmi rýchlo. Čo ma však ešte viac udivilo, bola skutočnosť, že pominul i opuch nohy ako následok úrazu spred mnohých rokov, a že som sa celkovo začala cítiť výborne.“Upozorňujeme, že v zmysle zákona o reklame č.138/ 2002 Sb. výsledky štúdií ani tu uverejnené výpovede pacientov nemožno prijímať ako odporúčanie lekára či iného odborníka. Výpovede pacientov sú subjektívne. Na základe ich príkladov preto nie je možné stanoviť vlastnú diagnózu a očakávať totožný výsledok.


Aké balenie kúpiť?

Na zahojenie rany po ľahších a stredne ťažkých operáciách za pomoci Wobenzymu spravidla postačí zakúpiť stredne veľké balenie po 200 dražé. Po závažnejších zákrokoch je vhodné veľké balenie po 800 dražé pre dlhodobejšie užívanie.

Na liečbu pomocou enzýmov použite liek Wobenzym

Wobenzym je liekom registrovaným v Štátnom ústave pre kontrolu liečiv. Jeho liečebné účinky sú preukázané radom kontrolovaných klinických štúdií. Vo svete si ho ľudia kupujú vyše štyridsať rokov. Iba v Slovenskej  republike ho každý rok užíva viac ako stotisíc zákazníkov, mnohí z nich opakovane.

Najdite si svoju lekareň

Kde kúpiť


Enzymoterapia, Imunita, Online Lekáreň Pilulka24.sk

Facebook

Liek pre vnútorné použitie. Čítajte pozorne príbalové informácie.
Inzertné stránky spoločnosti MUCOS Pharma CZ, s.r.o. - tel: (+420)-267 750 003
Generálny partner Českej lekárskej akadémie pre rok 2004.
Prevenzym.cz   Phlogenzym.cz   Mucos.cz   Wobenzym.cz   Lymfedem.cz
Právne súvislosti - Login