Darček, ktorý teší a pomáha

Prečo venovať Wobenzym ako darček k Vianociam?

Veľké balenie lieku Wobenzym 800 tabliet patrí už rad rokov k najpredávanejším vianočným darčekom v lekárňach. Mnoho ľudí sa za viac ako 25 rokov, kedy je Wobenzym na slovenskom trhu, presvedčilo, že naozaj pomáha. A pretože cena tohto lieku patrí v lekárňach skôr k tým vyšším, prišli sami na to, že by jeho nákupom k Vianociam mohli darovať niekomu – napríklad rodičom – hodnotný darček, ktorý im navyše môže pomôcť pri riešení ich zdravotných problémov. Jednoducho darček, ktorý teší a pomáha.

Wobenzym pomáha pri zápaloch kĺbov

Enzýmy v lieku Wobenzym obmedzujú prejavy zápalov a urýchľujú ústup opuchov. To vedie k zmierneniu bolesti a zlepšeniu pohyblivosti kĺbov.

Wobenzym urýchľuje hojenie rán

Wobenzym zlepšuje prekrvenie tkanív a priechodnosť lymfatických ciev. Vďaka tomu dochádza k lepšiemu zásobeniu postihnutého miesta živinami a odstraňovaniu nežiaducich látok z rany a ich okolia. To umožňuje naštartovať procesy hojenia aj u dlhodobo sa nehojacich rán.

Wobenzym posilňuje oslabenú imunitu

Obranyschopnosť organizmu býva najviac ohrozená v jesenných a zimných mesiacoch a takisto v starobe, kedy je už imunitný systém do určitej miery opotrebovaný. Wobenzym posilňuje oslabenú imunitu a pomáha brániť častému opakovaniu ochorenia.

Wobenzym pomáha pri liečbe častých gynekologických mykóz

K liečbe gynekologických mykóz sú určené antimykotické prípravky. Mnohým ženám sa však mykózy aj po tejto liečbe neustále vracajú. Podporná liečba Wobenzymom obmedzuje opakovanie tohto ochorenia.

Skracuje dobu liečby po úrazoch a operáciách

Wobenzym urýchľuje hojenie a obmedzuje výskyt poúrazových a pooperačných komplikácií napr. s hnisaním rany. Urýchľuje vstrebávanie opuchov, krvných výronov a podliatin a zmierňuje bolesť. Najlepší účinok možno dosiahnuť, ak začnete Wobenzym užívať čo najskôr po úraze alebo operácii, samozrejme po predchádzajúcej konzultácii s lekárom.

A jeden dôvod navyše: k Wobenzymu 800 tabliet tento rok navyše zdarma darček v hodnote 20 Eur

K Wobenzymu 800 tabliet získate unikátnu zubnú pastu s obsahom enzýmov Enzymel Parodont. Stačí vyplniť a poslat´ priložený poukaz bezplatne spolu s kópiou účtenky na našu adresu a my vám pošleme domov dva kusy zubnej pasty s obsahom enzýmov v hodnote cca 20 Eur. Akcia sa vzťahuje na balenie Wobenzymu 800 tabliet zakúpeného od 1. novembra 2017 do 14. januára 2018. Platí do vypredania zásob.

Originálna enzýmová zubná pasta ENZYMEL PARODONT znižuje krvácanie d´asien a opuch, obmedzuje rast baktérií a zubný povlak.

Najdite si svoju lekareň

Facebook

Kde kúpiť


Enzymoterapia, Imunita, Online Lekáreň Pilulka24.sk
Liek pre vnútorné použitie. Čítajte pozorne príbalové informácie.
Inzertné stránky spoločnosti MUCOS Pharma CZ, s.r.o. - tel: (+420)-267 750 003
Generálny partner Českej lekárskej akadémie pre rok 2004.
Prevenzym.cz   Phlogenzym.cz   Mucos.cz   Wobenzym.cz   Lymfedem.cz
Právne súvislosti - Login